Archiwum

Przegląd Konkursowy SHANTIES

data wydarzenia: 
sobota, Styczeń 30, 2016 - 18:00
"Nie każdy może być wielkim artystą, ale wielki artysta może objawić się w każdym" :-) Nie zwlekajcie! Zapraszamy wszystkich starych, młodych amatorów i profesjonalistów, którym nie straszne surowe Jury i wysokie wymagania! Jest o co walczyć! Karta zgloszenia do pobrania tutaj http://www.shanties.pl/przeglad-konkursowy-2016.html Na zgłoszenia czekamy do 10 stycznia 2016! Przegląd Konkursowy "Shanties" to impreza, o start w której "walczy" się cały rok.

DUB TEMPLE - 8th B'day Bash!

data wydarzenia: 
piątek, Styczeń 29, 2016 - 21:30
W tym roku postawiliśmy na nową szkołę UK dub’u i zaprosiliśmy do nas artystów, którzy naszym zdaniem wprowadzają najwięcej świeżego powiewu w tamtejszą scenę i są obecnie lokomotywą rozwoju i podejścia „Forward thinking” czego wypadkową są świetne single/albumy w klimacie „future reggae/dub”, które rządzą zarówno w domowych głośnikach wszystkich szanujących się dubheads jak i na potężnych sound systemach czołowych imprez dub w Europie.

Wieczór Komedii Improwizowanej z Grupą AD HOC

data wydarzenia: 
piątek, Styczeń 22, 2016 - 20:00

Grupa Improwizacyjna AD HOC – grupa zajmująca się improwizacją komediową, powstała w 2008 roku w Krakowie. Ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro. Z inicjatywy Grupy AD HOC powstał ImproFest - Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Kabaretowej, którego pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2010.

Do najbardziej popularnych spektakli Grupy AD HOC należą:

Krakowska Scena Stand-Up

data wydarzenia: 
wtorek, Styczeń 19, 2016 - 20:00

Zapraszamy na rozpoczęcie nowego cyklu - Krakowskiej Sceny stand-up.

TUNE

data wydarzenia: 
sobota, Styczeń 9, 2016 - 20:00

TUNE - polska grupa rockowa, która powstała w 2009 roku w Łodzi.

 Dzięki niekonwencjonalnym zestawieniom instrumentalnym oraz stylistycznym, zespół zyskał przychylność krytyków zarówno w Polsce jak i za granicą.