ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE- PROJEKT NA CHWILĘ OBECNĄ ZAWIESZONY

Jak mówią słowa piosenki…

„Śpiewać każdy może”!

„Śpiewać każdy może” to jeden z najstarszych i najbardziej cenionych konkursów piosenki.  Jednocześnie jest to cykliczna impreza, która na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Krakowa. Nazwa konkursu została zainspirowana doskonałym wykonaniem utworu Jonasza Kofty, o tym samym tytule, przez Jerzego Stuhra, w 1977 roku, na  Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W Rotundzie od ponad 30 lat, co miesiąc uczestnicy konkursu mają szanse zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed profesjonalnym jury i zaśpiewać na scenie, na której występowały największe gwiazdy polskiej muzyki.  „Śpiewać każdy może” dostarcza publiczności dobrej rozrywki i prawdziwych emocji, a nierzadko wyłania tak wielkie talenty jak: Grzegorz Turnau, Renata Przemyk czy Grzegorz Halama. Tradycją stało się, że każdy z comiesięcznych koncertów poprowadzi niezastąpiony Robert Kasprzycki. Uczestników ocenia profesjonalne jury w składzie: Leszek Wójtowicz, Marek Michalak, Marek Stryszowski, Zbigniew Książek, Antoni Krupa, Lidia Jazgar

„Śpiewać każdy może”, jako spektakularne wydarzenie kulturalne o długoletniej tradycji i niepowtarzalnej atmosferze cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością. Co miesiąc w konkursie biorą udział soliści i zespoły z całego kraju. Nie stawiamy żadnych wymogów formalnych czy wiekowych, co zapewnia niezwykle atrakcyjny, a nierzadko zaskakujący przebieg konkursu. Dodatkową atrakcją koncertów są występy specjalnych gości, z tej okazji  na scenie Rotundy pojawili się  ostatnio m.in.: Magdalena Steczkowska, Adam Grzanka, zespół Firma.

Zgłoszenia:

Jeśli czujesz, że i twój talent onieśmieli zacne jury i wywoła salwy braw wśród publiczności zapraszamy do udziału w konkursie!

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: ewelina@rotunda.pl

więcej informacji

Kliknij poniższy link aby pobrać regulamin konkursu i kartę zgłoszeń.

 

MECENASEM KONKURSU "ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE" JEST LOTTO